עמוד הבית / שיעור שחייה קבוצתי

לימוד השחייה נעשה בקבוצות קטנות כדי לשמור על יחס אישי ולאפשר למדריכים שלנו יותר זמן איכות עם כל ילד, תוך מתן תשומת לב לכל הפרטים שאליהם נוטים לא להתייחס בקבוצות גדולות. שיעורי שחייה קבוצתי מותאם גיל – לכל קבוצת גיל יש קצב התפתחות שונה, ולכן הלימוד או אימון השחייה בקבוצת גיל דומה עדיפים להתפתחות הגופנית והמנטלית של הילד. רמת האימון בכל קבוצה נקבעת על פי ממוצע קצבי ההתקדמות האישיים של התלמידים ובהתאם ליעדי רמת הקבוצה והגילאים. דגש על תחרות הוגנת – בקבוצת גיל שווה ובמיוחד בקבוצה קטנה התחרות קשורה ליכולת הגופנית וההתפתחותית. האתגר והתחרותיות מועילים להתפתחות הנפש, הוגנים ומעודדים מצוינות.

לימודי שחייה לילדים בקבוצה

לימודי שחייה בקבוצה מסייעים לפיתוח מיומנויות חברתיות. הקשרים החברתיים בקבוצות קטנות הם עזים ומיוחדים. בכל קבוצה נוצרת הרגשת אחדות שתורמת להתפתחות החברתית של הילד. בדרך כלל מדובר בילדים מאותו בית ספר או מאותה כיתה, החברות על בסיס ספורטיבי היא אמיצה ועמוקה. העמידה ביעדים טובה יותר בקבוצה קטנה, ניתן ללמוד חומר רב בכל שיעור וכתוצאה מכך קצב הלימוד הוא מהיר יותר מקבוצות בעלות מספר רב של תלמידים.  

יש קבוצות לכל רמות השחייה. ראשית אנו מאבחנים את רמת השחייה של הילד. לאחר האבחון ניתן לקבוע את רמתו. בואו לקבוע אבחון מקצועי ללא תשלום. האבחון אורך כ-10 דקות ובו אנו בודקים נשימה, קואורדינציה, התאמה לספורט, כוח ידיים רגליים, פחד ממים ועוד.    

שיעור שחייה קבוצתי

 

 

קבעו עכשיו שיעור ניסיון ללא התחייבות! קבעו עכשיו שיעור ניסיון ללא התחייבות! מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדםלמידע וייעוץ מקצועי