עמוד הבית / שיעור שחייה פרטי

לימוד שחייה בשיעור פרטי מאפשר לתלמיד להתפתח בקצב אישי ולהתייחס לנושאים שונים ברמה פרטנית. שחייה היא פעילות התורמת להתנהלות אישית חיובית ברמה היומיומית, גם מחוץ למים.

שיעור שחייה פרטי מתאים לילדים, בגילאי 3 ומעלה, ומקנה בטחון ועצמאות במים בשילוב תנועת גוף נכונה וקצב נשימה רגוע. מדובר בפעילות גופנית מקיפה ביותר מבחינת פעילות שרירים ונשימה שגם תורמת לבניית עצם ואינה מפעילה לחץ על המפרקים.

שיעורי השחייה תורמים לחיזוקה של חגורת הכתפיים, שיפור בקוארדינציה ובשיווי המשקל וכמובן שיפור ניכר בכוח.
הורים רבים מדווחים על עלייה ביכולות הריכוז של הילד וכפועל יוצא עלייה בהישגים.

משך שיעור השחייה הפרטי הוא 30 דקות, במהלכו נהנה הילד מיחס חניכה אישי, מטרות המותאמות לרמתו ולקצב ההתקדמות שלו וכמובן המון הנאה.

שיעורי שחייה פרטיים לחיזוק הביטחון העצמי

חשוב לציין, כי ילדים שלומדים לשחות בגיל צעיר מרגישים כי קל להם במסגרות חברתיות. בדרך של משחקים וגירויים הקשורים לשחייה אנו מצליחים לגרום לילדיכם לחוש ביטחון, הישגיות והנאה במים. בנוסף לכך הילד מפתח מיומנויות ספורטיביות, משמעת וקואורדינציה.

או שמים דגש רב על היבט הביטחון העצמי, על יכולות ההישרדות של הילד במים שמבין כי הוא יכול להסתדר בכוחות עצמו וכמובן התנסות פעילה בחוויות של הצלחה.

למי מתאים שיעור שחייה פרטי?

שיעורי השחייה הפרטיים מתאימים לכל הילדים מגיל 3 ואילך. אלה אשר בראשית דרכם בעולם המים, אחרים החוששים ממפגש עם הבריכה ואלה אשר רוצים לרכוש ולשפר את מיומנויות ההישרדות במים.

אנו מתאימים את השיעור הפרטי בהתאם לילד, אישיותו, יכולותיו וכל זאת על בסיס מטרות משותפות (גם להורים יש תפקיד חשוב).

בואו לקבוע אבחון מקצועי ללא תשלום ולפתח את כישורי ההישרדות במים של ילדכם כבר בגיל צעיר. האבחון אורך כ-10 דקות, וכמו שיעורי השחייה מתקיים בקאנטרי נווה אביבים בתל אביב, ובו אנו בודקים נשימה, קואורדינציה, התאמה לספורט, כוח ידיים רגליים, פחד ממים ועוד. התאמה זאת חשובה מאוד על מנת להתחיל עם סגנון מומלץ ללימוד ולהתאים את הילד לרמת הלימוד הנכונה.

 

שיעור שחייה פרטי

שיעור שחייה פרטי לילדים בתל אביב

 

קבעו עכשיו שיעור ניסיון ללא התחייבות! קבעו עכשיו שיעור ניסיון ללא התחייבות! מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדםלמידע וייעוץ מקצועי