עמוד הבית / שחייה אומנותית

שחייה צורנית או שחייה אומנותית היא פעילות ספורטיבית אולימפית בעיקר לנשים, המשלבת שחייה עם ריקוד לצלילי מוזיקה. השחייה האמנותית מפתחת גמישות וקואורדינציה, קצב ואקרובטיקה בנוסף לשחייה וצלילה ברמה גבוהה. בשחייה אמנותית ה"ריקוד" מורכב מתנועות ידיים ורגליים שמבוצעים בסימטריה ובסנכרון מושלם כקבוצה.

חוג לשחייה אמנותית

השחייה האמנותית היא ספורט אסתטי ומושך, שמעניק בנוסף לכל היתרונות הגופניים גם ביטחון עצמי רב וכישורים חברתיים. החוג לשחייה אומנותית מתקיים אחת לשבוע בימי חמישי בין השעות 16:30-18:00, בקאנטרי נווה אביבים בתל אביב. חוג שחייה צורנית מתאים לילדים מגיל 7 ומעלה, כאשר ההמלצה היא להתחיל להתאמן בגיל צעיר. על המתאמנות לגלות כישורי עצמאות במים. אחת לשנה משתתפות המתעמלות בתחרות בוינגייט ומגיעות להישגים מרשימים. צוות המדריכים שם דגש רב על למידה בדרך מהנה וחווייתית, כאשר כל ילדה זוכה לתשומת לב ויחס אישי. מסגרת האימונים כוללת עבודה קבוצתית המקנה שיפור מיומנויות חברתיות וכמובן גם עבודה אישית לפיתוח מיומנויות מוטוריות ושיפור מרכיבי הכושר הגופני. ההצטרפות לקבוצת השחייה האמנותית מותנית במפגש אישי ומעבר מבדקי התאמה בשחייה.

"בועות"בית הספר המוביל לחוגי שחייה לילדים

בית הספר לשחייה "בועות" מתמחה במגוון רחב של פעילויות, הכשרות, לימודי שחייה לילדים ומקיים חוגים המייצרים מסגרת תחרותית ומהנה לילדים. צוות המאמנים ובראשם הילה אבן-רוזה, הבעלים של בית הספר ומפתחת שיטת ה.י.ל.ה ללימודי שחייה, רואים בפעילויות המתקיימות במים דרך מצוינת לעבודה מהנה עם ילדים ולהקניית טכניקה, סגנון וכישורים המתאימים לכל ילדה וילד, לפרטים נוספים על לימוד שחיה אומנותית, אנא צרו קשר ואנחנו נשמח לספק לכם מידע מקצועי על התעמלות אומנותית במים. תשומת הלב הרבה וזמן האיכות עם הילדים מאפשרים למדריכים לעבוד עם כל ילד בקצב האישי שלו ולהתאים את הקצב האישי להתפתחות הקבוצתית. מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל את כל המידע הדרוש על מנת להכניס את הילדה למים ולאפשר לה להנות מחוג מהנה לשחייה אומנותית.

שחייה אומנותית - לימוד שחיה אומנותית שחייה צורנית

קבעו עכשיו שיעור ניסיון ללא התחייבות! קבעו עכשיו שיעור ניסיון ללא התחייבות! מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדםלמידע וייעוץ מקצועי