עמוד הבית / לימוד שחייה

לימוד שחייה

שחייה היא הנאה או ספורט? גם וגם! לימוד שחייה והקניית טכניקה נכונה עם שליטה בסגנונות השחייה השונים יעניקו לך תועלות גופניות רבות שלא ניתן להשיג מסוגי ספורט אחרים וזאת תוך כדי פעילות מהנה בכל עונות השנה. הגישה שלנו ללימוד שחייה לילדים שונה מהגישה שלנו לאימון מבוגרים, אך בשני המקרים ההנאה מובטחת. אתם מוזמנים לקרוא על המדריכים המצוינים שלנו, על תכניות הלימוד המגוונות שמובילות לשיעורי הצלחה גבוהים מאוד ועל הבריכה הנעימה והמטופחת שלנו שתלווה אתכם לאורך כל הדרך. מהר מאוד תגלו ש"בועות" מציעה לכם מרחב הזדמנויות להתפתחות אישית ורכישת מיומנויות שחייה שאין בשום מקום אחר. לחצו על הקישור לימודי שחייה לילדים או לימודי שחייה למבוגרים או על התמונות המופיעות מטה ותגלו על כל מה שיש לנו לתת לכם לקראת הקפיצה למים העמוקים.

לימוד שחייה ייחודי בשיטת ה.י.ל.ה

יחס אישי חם, מסגרת אישית תומכת, מפתחת ומעשירה ומקצועיות המלווה בניסיון רב שנים. לימוד שחייה במסגרת של שיעורי שחייה פרטיים, שיעורי שחייה זוגיים או שיעורי שחייה קבוצתיים. כמו כן, ישנם חוגי שחייה שנתיים לילדים המתקיימים פעם אחת או פעמיים בשבוע בהתאם לרמתו של הילד.

קבעו עכשיו שיעור ניסיון ללא התחייבות! קבעו עכשיו שיעור ניסיון ללא התחייבות! מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדםלמידע וייעוץ מקצועי