לימוד שחייה למבוגרים הוא מאתגר מחד, אך אפשרי בהחלט וניתן לביצוע בכל גיל מאידך. בין אם אתם נמנים על אוכלוסיה מבוגרים המתקשה בנשימה או ששחייתכם אינה יעילה ואתם מתעייפים מהר, שחייה היא פעילות מומלצת לכל מי שמעוניין, ובכל גיל, לבנות מחדש את כושרו הגופני ולרכוש טכניקות שחייה נכונה. בבית הספר לשחייה "בועות" תלמדו כיצד להפעיל את גופכם נכון, ועל ידי כך לשפר את רמת השחייה, את יכולת הציפה ואת שיווי משקלכם.

שחייה היא פעילות ספורטיבית בטיחותית שמחזקת שרירים בכל הגוף ומקטינה את העומס על המפרקים, היא פעילות בונה עצם החשובה כל כך לנשים מגיל המעבר, ובנוסף היא פעילות מרגיעה ומהנה.

לימוד שחייה למבוגרים מתמקד בהקניית יסודות נכונים ולימוד ארבעה סגנונות שחייה תוך שיפור הטכניקה האישית, חיזוק קבוצות השרירים החיצוניים, הפנימיים וחיזוק מערכת נשימה. התועלות הרבות כוללות את חיזוק העצמות וחיזוק שרירי הגב התומכים ביציבה נכונה ופיתוח כושר גופני אירובי.

שיעורי שחייה למבוגרים בתכנית אימון אישית

העיקרון המנחה בשיעורי שחייה למבוגרים בבועות הוא התאמה אישית. בשיעורים הראשונים נכיר אתכם ונבחן את רמתכם. לאחר מכן נבנה עבורכם תכנית אימון אישית לשיפור סגנון השחייה הקיים וללימוד סגנונות שחייה נוספים. מטרת האימון בבועות היא שיפור סגנון השחייה הבסיסי, ביצועי השחייה והכושר הגופני הכללי על ידי הארכת משך האימון ואיתו הגדלת סיבולת לב-ריאה.

באווירה מקצועית ותומכת ובמתן תשומת לב מרבית לכל שחיין אנו מציעים:

  • התאמת שחייה לסובלים מבעיות גב, ברכיים וכתף
  • לימוד סגנונות שחייה נכונים ואימון איזון השרירים
  • בניית תכנית אימונים אישית לשחייה
  • בניית תכנית כושר גופני כללית

חוג שחייה למבוגרים עם תכנית אימונים אישית

צוות בועות משקיע בבניית תכניות אימון, קורסי שחייה וחוגים מגוונים ומקוריים, ומפתח טכניקות אימון חדשניות מדי עונה על מנת שתלמידינו מכל הגילאים והרמות יגיעו להישגים ויפיקו הנאה מהשחייה! לאחר שתכירו את צוות המדריכים המצוין שלנו, תקפצו למים בליווי צמוד מקצועי, תהנו מבריכה מפנקת ונעימה, תגידו לעצמכם – איך לא עשיתי את זה קודם?!

שיעורי שחייה פרטיים למבוגרים או בזוגות

משך זמן השיעור: 30-60 דקות.

שיעורי שחייה למבוגרים בבית הספר בועות הם פרטיים או בזוגות, על מנת לפתח סגנון אישי המותאם לכל שחיין ועל מנת לתת יחס חניכה אישי לכל מי שנכנס לבריכה.

מבוגרים שלא התנסו בלימודי שחייה בעבר ימצאו כי הקפיצה למים יכולה להיות חווייתית ולהקנות כלים שישפרו את איכות החיים, תנו לנו להוכיח לכם שאתם יכולים!