עמוד הבית / לימוד שחייה לילדים

לימוד שחייה לילדים

לימוד שחייה לילדים עם שלל חוגים ופעילויות שיקנו להם כלים לשחייה אמיתית ולתחושת ביטחון במים. מהר מאוד יגלו הילדים וההורים שעם המדריכים המצוינים שלנו, תכניות ואפשרויות השחייה המגוונות, הבריכה המטופחת והסבלנות הבלתי נגמרת יגיעו הילדים להישגים ולהתפתחות אישית שאין בשום מקום אחר.

בבית ספר בועות הילדים מתאמנים בכיף, לומדים לאהוב את המים ואת האימון, מגיעים לתוצאות מדהימות ונהנים משיטת לימוד שחייה ייחודית המשלבת משחקי קואורדינציה להתפתחות גופנית נכונה. כתוצאה מכך תלמידינו לומדים לשחות מהר מאוד ללא כל מאמץ, ומפתחים סגנון אישי.

שנים של ניסיון הוכיחו שהדרך הטובה והמהירה ביותר ללמד ילדים לשחות, להתגבר על הפחד ולאהוב את המים היא על-ידי משחקים מהנים והענקת תחושת ביטחון אישי כבר מהשיעור הראשון.

כבר מגיל 3 הילד יכול לרכוש מיומנויות הישרדות במים, ציפה, שליטה בתנועות, נשימה רגועה ועוד. הדגש שלנו הוא על שיפור כישורי ההישרדות של הילד במים כבר מהרגע הראשון, בידיעה שילד שבטוח בעצמו ומתמצא היטב בסביבתו יוכל להתקדם בקלות ללימוד הטכניקות המורכבות יותר של שחייה.

לימודי שחייה לילדים מתקיימים באופן פרטי, זוגי או בקבוצות קטנות. אורכו של כל שיעור לימוד שחייה הוא 30 דקות. השיעורים מתאימים לילדים החל מגיל 3, גיל בו הם בשלים לרכוש מיומנויות מורכבות. הניסיון שלנו מוכיח כי ילדים אשר נחשפים למים מגיל צעיר אינם מפתחים חרדת מים (אשר נפוצה מאוד בקרב הציבור הישראלי), מתחזקים מאוד ברמה המוטורית, חשים ביטחון עצמי מוגבר ומשפרים את המיומנויות החברתיות שלהם.

דוגמה לאחת מהפעילויות אצלנו בבריכה – וכפי שניתן לראות הן שולטות היטב במים..

חוג שחייה לילדים ב-4 סגנונות

מטרת חוג השחייה לילדים היא לימוד ותרגול של ארבעת סגנונות השחייה ברמות השונות תוך שימת דגש על שיפור הטכניקה, בניית הכושר הגופני וטיפוח יציבה נכונה.

לימוד שחייה היא פעילות התורמת להתנהלות אישית חיובית ברמה היומיומית, גם מחוץ למים. לימוד טכניקות שחייה אצל ילדים תורמת להגברת הקשב והריכוז וכן משפרת את הקואורדינציה וההתמצאות במרחב החשובים להתפתחותו של הילד.

כל שחיין מקבל יעדים אישיים וקבוצתיים, המאמנים המקצועיים בבועות מעריכים את קצב הלימוד וההתחזקות ובונים כל חודש יעד חדש לקבוצת האימון. העמידה ביעדים שומרת על גוף ללא פציעות וללא עומס מצד אחד, ומעודדת את המשך התחזקות הגוף ושיפור המהירות, הסגנון והכוח. חוגי השחייה מתקיימים פעם או פעמיים בשבוע, בהתאם לרמת הילד.

אורכו של שיעור במסגרת החוג הוא 45 דקות. צוות בועות משקיע בבניית תכניות אימון מגוונות ומקוריות, ומפתח טכניקות אימון חדשניות מדי עונה על מנת שתלמידינו מכל הגילאים והרמות יגיעו להישגים ויפיקו הנאה מהשחייה!

 

 

לימוד שחייה לילדים

 

לימודי שחייה לילדים בתל אביב

קבעו עכשיו שיעור ניסיון ללא התחייבות! קבעו עכשיו שיעור ניסיון ללא התחייבות! מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדםלמידע וייעוץ מקצועי