13 שאלות ותשובות חשובות בנוגע לשחייה

כמה פעמים מומלץ לשחות בשבוע? האם שחייה תעזור להוריד בטן? האם שחייה אכן גורמת לירידה במשקל? מה עדיף לרוץ או לשחות? צוות מדריכי השחייה של בועות עם מענה לשאלות המעניינות ביותר בעולם השחייה. תשובות המבוססות על המחקרים העדכניים ביותר בעולם השחייה. היכנסו ואל תשאירו מקום לסקרנות!
קרא עוד >
שאלות ותשובות בנוגע לשחייה

טיפים להורים שרוצים שילדיהם יקפצו למים

אתם מעוניינים שהילדים יקפצו למים העמוקים, יעשו את צעדיהם הראשונים לעבר שחייה מיומנת, אך האם גם הם רוצים בכך? איך מסייעים להם להיכנס למים בבטחה, מתי זה נכון עבורם ואיך מקלים עליהם?
9 טיפים לשחיית ילדים, שיסייעו לכם להכניס אותם למים, לחזק ולשפר אותם ולגרום להם להנות מזה.
קרא עוד >
לעזור לילדים להיכנס למים

שחייה לכאבי גב - האם זה באמת מומלץ?

שחייה לכאבי גב, האם זה מיתוס או אמת? ריכזנו עבורכם מספר מחקרים והמלצות אותנטיות שיעזרו לכם לקבל החלטה אודות שחייה לטיפול בכאבי גב.
קרא עוד >
כאבי גב לילדים ודרכי טיפול

לימודי שחייה לילדים בחורף

לימודי שחייה לילדים בחורף, מה יותר טוב מזה? גם בריכות ריקות מאדם המאפשרות תרגול מצוין, גם חיזוק נהדר למערכת החיסון (מחקרית ילדים ששוחים בחורף חולים פחות) וכמובן הכנה מצוינת לקראת חודשי הקיץ בהם יבלו הילדים בבריכה.
קרא עוד >
לימודי שחייה לילדים בחורף

שיעורי שחיה לילדים- לבד או יחד?

שיעורי שחייה לילדים יכולים להתבצע במסגרת פרטית, זוגית או קבוצתית. מה מתאים לילד שלכם? קראו את השורות הבאות ותגלו מה היתרונות בכל אחת מהאפשרויות.
קרא עוד >
לימוד שחייה לקראת בית ספר

התועלות של חוג שחייה לילדים בתקופת בית הספר

חוג שחייה לילדים במהלך תקופת הלימודים עתיד לשפר אותם במספר היבטים. לא מעט מחקרים דנים על התרומה של חוג שחייה לילדים, בפנים הפרטים.
קרא עוד >
אודות בועות - בית ספר לשחייה

כיצד להימנע מפציעות ספורט

הספורט יפה לבריאות – על זה אין ויכוחים. הוא נותן לנו אנרגיות, מזרים את הדם, מחזק את השרירים ומאריך חיים. שלא לדבר על מה שהוא עושה לגזרה שלנו. ובכל זאת, כל מי שמתאמן מספיק זמן יודע שהסכנה להיפצע במהלך האימון היא ממשית. עם זאת, ישנם סוגי ספורט להם סיכונים נמוכים יותר, כגון שחייה, פילאטיס, יוגה וכד'.
קרא עוד >
פציעות ספורט

סגנון שחייה מומלץ לילדים בתחילת הדרך

איזה סגנון שחייה מתאים לילד שלכם? האם סגנון חזה מתאים לילדים? או שמא סגנון החתירה הקלאסי? ריכזנו בפניכם את היתרונות וההמלצות.
קרא עוד >
איך ללמד ילדים סגנון שחייה

חוג שחייה לילדים בהקדם האפשרי

שיעורי שחייה לא דוחים לתקופה כזו או אחרת בשנה אלא בזמן ובעת שמתאימים לילד. מדוע שיעורי שחייה בחורף עתידים לסייע לילד? אילו סיבות יכולות לעודד אתכם לרשום את הילד לחוג שחייה לפני עיצומה של העונה?
קרא עוד >
חוגי שחייה לילדים

קורס שחייה למבוגרים - ממליצים?

המושג "תפיסת מים" מתייחס לכמות המים שהשחיין לוקח בגריפה אחת (מרגע שהיד נמצאת ישרה וקדימה עד שמגיעים עם האגודל לירך). ככל שמתאמנים יותר, ניתן להכפיל ואף לשלש את כמות תפיסת המים ובכך להתקדם מהר, לגייס שרירים רבים יותר לעבודה, להאריך ולחזק אותם ולשמור על המפרקים.
קרא עוד >
קורס שחייה למבוגרים בתל אביב

מאיזה גיל כדאי ללמד ילדים שחיה?

מתי לרשום את הילד לחוג שחייה? האם הילד יהיה מוכן לקפוץ למים בכל גיל? האם מסגרת של חוג שחייה לילדים תספק ערך מוסף לילדים?
מתי באה לידי ביטוי יכולתו של הילד לרכוש מיומנויות למידה? מתי הוא באמת יכול להיות קשוב להוראות ובאמת להבין את הנדרש ממנו?
המדע מספק תמונה ברורה על כך שילדים לפני גיל 3 מתקשים לרכוש מיומנויות מורכבות. ההמלצות בפנים


קרא עוד >
חוג שחייה לילדים

10 סיבות טובות לשחות

נכון ששחייה היא פעילות מהנה אך היא אינה 'משחק ילדים'. למעשה, שחייה היא ספורט בריא וגם דרך אפקטיבית להוריד במשקל. כולם יכולים ליהנות מיתרונות השחייה כספורט עיקרי, משני או כפעילות משלימה לרוטינה הספורטיבית הקיימת.
קרא עוד >
סיבות טובות לשחייה

חיזוק חגורת כתפיים אצל ילדים

כיום, כ-70% מהילדים בגילאים 4-6 סובלים מחגורת כתפיים חלשה. בעזרת משחקי מים ניתן לחזק אותם ולהכין אותם טוב יותר ללימודים. בכתבה הבאה תמצאו תרגילים לחיזוק חגורת הכתפיים ואת חשיבות השחייה להתפתחות מוטורית תקינה.
קרא עוד >
תרגילים לחיזוק חגורת כתפיים לילדים - בועות

כיצד למנוע חרדת מים

אנשים רבים נמנעים מלימוד שחייה בגלל פחד בסיסי מאיבוד שליטה במים ועד פחד של ממש מטביעה. יש מי שמודע לפחדיו ועדיין חושש להתמודד עם הבעיה, ויש הסובלים מטראומת עבר ומדחיקים את הפחד ממים. כיצד מדריך שחייה מיומן יוכל לסייע עם הבעיה?
קרא עוד >
למנוע חרדת מים

לימוד שחייה לקראת בית ספר

לא רבים ביננו מבינים ומודעים להשפעות המיטיבות של לימוד שחייה על רכישת מיומנות הכתיבה בכיתה א'. פעילות לימוד השחייה בגיל זה מכינה את הילד בכמה היבטים הקשורים לכניסתו לבית הספר.
קרא עוד >
לימוד שחייה לקראת בית ספר

שחייה לגיל הזהב

שחייה הינה דרך מצוינת לשמירה על כושר גופני בכלל ובגיל השלישי בפרט. אוכלוסיית הקשישים סובלת בדרך כלל באופן טבעי מירידה כללית ברמת הכושר הגופני.
קרא עוד >
שחייה לגיל הזהב

שיעורי שחייה לילדים בבריכות מחוטאות ומבוקרות

אנחנו מנסים לשמור על הילדים שלנו בכל צעד ושעל אך מפספסים בקטנות. כיצד לשמור על הילדים בבריכות השחייה? מה הסכנות הבריאותיות הקיימות בבריכות השחייה ומה כדאי לבדוק רגע לפני ששולחים את הילדים לשחות?
קרא עוד >
שיעורי שחייה לילדים בבריכות
קבעו עכשיו שיעור ניסיון ללא התחייבות! קבעו עכשיו שיעור ניסיון ללא התחייבות! מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדםלמידע וייעוץ מקצועי