עמוד הבית / אודות בועות

שחייה נכונה בשיטת ה.י.ל.ה

"כיף לי ללמוד איתך שחייה" הוא משפט שחוזר על עצמו אצלנו. ילדים אוהבים ללמוד שחייה עם הילה אבן-רוזה, הבעלים של בית ספר לשחייה בתל אביב "בועות" ומפתחת שיטת ה.י.ל.ה.

הצעד הראשון לרכישת ביטחון במים ומיומנויות הישרדות מתחיל ביחס אישי וחם, מסגרת תומכת ומקצוענות ללא פשרות עם ניסיון רב שנים. בית-הספר לשחייה "בועות" שם דגש על לימוד שחייה לילדים ומבוגרים עם דגש על הקניית הרגלי שחייה נכונים ובריאים, במסגרת ביתית ועם יחס חם ואישי. צוות מדריכי השחייה, ובראשם הילה אבן-רוזה, הבעלים והמפתחת של שיטת ה.י.ל.ה ללימוד שחייה, מתמקדים בלימודי שחייה דרך פעילות מאתגרת, מהנה וחווייתית. לימוד השחייה ב-'בועות' מבוצע אחד-על-אחד, בזוגות או בקבוצות קטנות וכך מאפשר למדריך יותר זמן איכות עם כל ילד ותשומת לב לכל הפרטים שאליהם לרוב יש נטייה לא להתייחס בקבוצות גדולות.

אודות בית הספר לשחייה - בועות

אודות בועות - בית ספר לשחייה

הילה אבן-רוזה היא מומחית להדרכת ילדים בתחום התנועה והספורט, ההתפתחות הגופנית והמוטורית. להילה תואר ראשון ותעודת הוראה בחינוך גופני ותנועה, תעודת הדרכה ואימון שחייה ותעודת הוראה להתעמלות אירובית במים. כחלק מהתמחות המקצועית רכשה הילה ניסיון רב כמורה לתנועה בגני ילדים ומורה לחינוך גופני בבתי-ספר. מזה כעשור הילה מלמדת שחייה ומאמנת להתמודדות עם פחד ממים בעזרת שיטת ה.י.ל.ה הייחודית שפיתחה במהלך שנות עבודתה, עם קשת רחבה של אנשים בגילאים שונים.

קבעו עכשיו שיעור ניסיון ללא התחייבות! קבעו עכשיו שיעור ניסיון ללא התחייבות! מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדםלמידע וייעוץ מקצועי